Úvodní stránka > Výlet do ZOO!!!
Těším se na Vás v pátek 6.června! více viz úvodní strana
—————
Zpět
Ano, už se na to moc těšíme ! (659)
Myslím, že ano. Když to funguje i jinde ve světě. Děti jsou všude stejné. (200)
Váhám, zda to není zbytečné. Potřebovali bychom více informací. (641)
Nevím, nemám vyhraněný názor. (192)
Celkový počet hlasů: 1692